Регистрация Войти
Вход на сайт

Войти с помощью:


ТОП 10 новостей
» » Хочете завжди мати подушку безпеки на випадок різних ситуацій — 5 типів страхового полісу, з якими Вас познайомить «Risk Insurance»

Хочете завжди мати подушку безпеки на випадок різних ситуацій — 5 типів страхового полісу, з якими Вас познайомить «Risk Insurance»Багато людей, напевно, хоча б раз щось чули про страховий поліс, адже це досить популярна послуга як за кордоном, так і в нашій країні. Більш того, кожен автомобіліст і так знає, що автострахування є обов'язковим згідно із законодавством України, оскільки забезпечує безпеку як автовласника, так і інших людей.

Електронний страховий поліс від «Risk Insurance»

Загалом страхування — це документ або квитанція, яка видається на певне ім'я (страхувальника) за страховий внесок у встановленому розмірі. Укладаючи такий договір із компанією страховиком, Ви автоматично забезпечуєте собі фінансову підтримку на випадок непередбачуваної ситуації, прописаної в договорі.

Однак у нашій країні досі є й ті люди, які вважають страховий поліс абсолютно непотрібним, думаючи, що більше переплачуватимуть за послугу, ніж отримають у результаті, якщо щось станеться. Насправді страховий поліс коштує набагато дешевше, а виплати можуть покрити частково або навіть повністю завдані збитки.

При цьому, сьогодні компанії страховики пропонують великий вибір страхових полісів, які різняться за умовами, терміном дії, сферою діяльності та багатьма іншими параметрами.

Різновиди страхового полюсу

  1. По-перше, такий ділиться, як говорилося раніше, за тривалістю. Він буває річним — найпопулярніший тип і, по суті, класичний варіант. Також може діяти до першого страхового випадку, коли страхувальник отримує повну виплату, після чого договір розривається. І багаторічний варіант, який можна використовувати як накопичувальне страхування.

  2. По-друге, таке страхування буває на життя. І в цьому випадку також є певні підвиди. Це може бути поліс на випадок смерті або серйозної травми, і медичний, який покриває витрати на лікування або відвідування лікарів.

  3. По-третє, страхуванню підлягає й майно. Квартири, будинки, дорогоцінні речі, картини та інші предмети, у разі пошкодження чи втрати яких Вам відшкодують збитки.

  4. Автострахування в нашій країні є обов'язковим, однак є і необов'язковий поліс, який встановлюється за бажанням автовласника на випадок, якщо автомобіль буде пошкоджено або викрадено.

  5. Туристична страховка може включати як медичний поліс, так і загалом страхування майна на прикладі багажу та інших речей, або відшкодування збитків у разі затримки рейсу або його скасування.


Окрім цього, страховка може бути як онлайн, так і офлайн, але саме перший варіант користується популярністю, адже він завжди у Вас в телефоні, а отримати його можна не покидаючи будинок. І якщо Вас також цікавить електронний страховий поліс, саме час звернутись до компанії «Risk Insurance», котра має великий досвід роботи та відмінну репутацію, пропонує клієнтам значний спектр послуг, швидке заключення договору, гарний сервіс та багато інших привілеїв.

nvrus.org - Жми репост!
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться, либо зайти на сайт под своим именем. Или войдите с помощью одной из соц.сетей.
Комментарии (0)
Оставить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария: