Регистрация Войти
Вход на сайт

Войти с помощью:


ТОП 10 новостей
» » Як робити ремонт у новій квартирі

Як робити ремонт у новій квартиріКупівля нової житлової площі - захід виключно веселе для кожної людини. Квартира в новому будинку це свіже приміщення, як правило, не має ніякого ремонту, в якому раніше ніхто не проживав. Новоселам відкривається трохи незавидний вид чистих стін без облицювання, електричної проводки, найпростішої системи сантехніки. До речі, замовити ремонт квартири можна на сайті nash-mayster.lviv.ua/remontni-roboty.

Спочатку може здатися, що для створення тут комфортабельних і затишних умов потрібно буде витратити немислиме кількість власних часу і сил. Але, якщо триматися конкретних порад і виконувати ряд визначальних етапів під час роботи з житловою площею, то весь ремонт здатний залишити тільки приємні враження.

Найперше, про що слід мати уявлення ще на початку робіт - це загальна просідання будинку, яка займає приблизно від одного до 2-ох років. Найбільш обережні і завбачливі експерти радять зробити чорновий ремонт в новому будинку перш ніж здійснити в'їзд, а капітальну облицювання відкласти на потім і зайнятися їй через кілька років. До того ж, в новобудові в більшості випадків ольшинство мешканців приступають до ремонтних робіт фактично одразу - протікання трубо-проводів, пил з вентиляційних каналів, вібрації від перфоратора - ці всі результати діяльності ваших сусідів досить швидко можуть зіпсувати фінішну обробку.

Нові стіни і стяжка в квартирах обов'язково повишаюту вага всієї будови, після цього він знову почне "сідати". У зв'язку з цими обставинами чорновий ремонт буде найбільш оптимальним варіантом, тим більше для цегельних і будинків з панелей. Якщо ж вам не хочеться чекати так довго або ваш будинок монолітний - в такому випадку чистової ремонт може робитися тут же після заселення. Але тоді доводиться задіяти комплекс профілактичних заходів для "гуляють" будівель - компенсаційні стрічки, температурні шви, армування та інші "плаваючі" технології.

Кроки ремонту в новому будинку

Насправді якийсь багатофункціональний і певний робочий план дуже непросто скласти, але все таки є правила і норми будівництва, а ще загальна черговість робіт, спірні моменти і допущення, які потрібно брати до уваги при ремонті. Якщо говорити в загальному, то етапи будівельних робіт в новому будинку з нуля мають не дуже багато відмінностей від ремонту вторинної житлоплощі.

1. Загальне планування приміщень

У разі якщо в квартирі-новобудові плануються якісь перепланування, то затвердити дані моменти потрібно завчасно, через те що в ході ремонту це може стати справжньою проблемою, з метою вирішення якої потрібно максимум сил і часу. В першу чергу необхідно почати з позначок в спільному проекті робіт. Тут ми говоримо не тільки про інженерних системах, які в себе включають пристрій кондиціонування і вентиляції, розведення сантехніки і електричної проводки і т.д., але і про форму розкладки покриттів для підлоги або плитки.

2. Роботи підготовчого типу
На даному етапі необхідно провести знесення зайвих перегородок, монтаж теплової ізоляції, а ще пристрій шумоізоляції. Так як роботи по ремонту як правило неможливі без застосування електрики, то прекрасним виходом з цієї ситуації в цьому випадку буде підключення тимчасової електрики або перенесення для маленької площі.

3. Роботи по ремонту
Якщо ви підійшли до цього етапу, значить питання "Як виконати ремонт в новому будинку?" Не викликає у вас сумнівів і ви уявляєте чітко завершальний результат. На даний момент прекрасна пора приступити до трубної розводки сантехніки, її покупці, узгодження місць приєднання і зливу. Знову ж, на період ремонтних робіт доцільніше встановити тимчасову сантехнічну меблі (унітаз, раковину), яка потім вам не знадобиться.

nvrus.org - Жми репост!
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться, либо зайти на сайт под своим именем. Или войдите с помощью одной из соц.сетей.
Комментарии (0)
Оставить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария: